عایشه : آنقدر چاق شدم كه مردم از چاقی من تعجب كردند!

أَخْبَرَنَا الْفَضْلُ بْنُ سَهْلٍ الْأَعْرَجُ، نا إِسْحَاقُ بْنُ مَنْصُورٍ، عَنْ إِبْرَاهِيمَ بْنِ سَعْدٍ، عَنْ هِشَامِ بْنِ عُرْوَةَ، عَنْ أَبِيهِ، عَنْ عَائِشَةَ، رَضِيَ اللَّهُ عَنْهَا قَالَتْ: لَمَّا أَرَادُوا أَنْ يُدْخِلُونِي عَلَى النَّبِيِّ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ سَمَّنُونِي بِالْقِثَّاءِ وَالرُّطَبِ فَتَسَمَّنْتُ حَتَّى جَعَلَ النَّاسُ يَتَعَجَّبُونَ مِنْ سِمَنِي "

از عايشه نقل شده است كه گفت : زماني كه تصميم گرفتند كه من با پيامبر ازدواج كنم مرا با خيار و رطب چاق كردند پس آنقدر چاق شدم كه مردم از چاقي من تعجب كردند.

الآحاد والمثاني ج5 ص397 المؤلف: أبو بكر بن أبي عاصم وهو أحمد بن عمرو بن الضحاك بن مخلد الشيباني (المتوفى: 287هـ)، المحقق: د. باسم فيصل أحمد الجوابرة، الناشر: دار الراية - الرياض، الطبعة: الأولى، 1411 - 1991، عدد الأجزاء: 6.

شکل عایشه

شیعه بر حق است

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای
کسب درآمد

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفتر وکالت و خدمات حقوقی علمی عسل خانوم بهترین رسپی های ایرانی ۩۞۩ نارسیس نکس وان دانلودها ۩۞۩ آموزش کده پست نما دانلود بازی برای رایانه خریدوفروش انواع فلزیاب خارجی 09100061388 پایگاه خبری آب ایران مرجع دانش نوین جواب فعالیت در منزل درس دیو کیک داستان پرواز روباه درس ازاد پایه ابتدایی درس هشت دانلود اهنگ زيباى من پدرام پاليز مهمترین سایتهای دوازدهم تجربی پروکسی رایگان برای نمونه سوال مبانی اندیشه 2 متن دالمل بیلیرمیسن 2017 ارتباط دیو ودخترک چگونه ایجاد شد ۵ایده نو اورانه در حسابداری